• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Spieniacze do mleka

Aktywne filtry

Spieniacze do mleka to idealne urządzenia dla miłośników kawy, którzy uwielbiają spienioną i delikatną piankę. Urządzenia te napowietrzają zimne lub ciepłe mleko, tak aby możliwe było cieszenie się aksamitną, delikatną pianką na napoju. W swojej ofercie posiadamy spieniacze do mleka kultowej firmy Bialetti w różnych wariantach. Urządzenia są solidne i zaprojektowane z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Spieniacze do mleka Bialetti to wysokiej jakości urządzenia, które gwarantują szybkie i proste przygotowanie mlecznej pianki.

Ręczne spienianie mleka

Ręczny spieniacz do mleka dzięki swoim małym gabarytom sprawdzi się w różnych sytuacjach - w domu, podróży, czy nawet warunkach polowych. Są bardzo proste w obsłudze. Podgrzane mleko ubijamy za pomocą tłoka, który należy naciskać energicznie kilkanaście razy, aby osiągnąć aksamitną i puszystą piankę, którą można przelać bezpośrednio na zaparzoną kawę i cieszyć się idealnie przyrządzonym napojem. W zależności od potrzeb użytkowników, dostępne są w naszej ofercie ręczne spieniacze marki Bialetti o pojemności 166 lub 330 ml.

Elektryczne spienianie mleka

Elektryczny spieniacz do mleka to urządzenie pozwalające na podgrzanie mleka i spienienie go. Urządzenie to daje także możliwość przygotowania idealnej pianki z zimnego mleka. Elektryczne spieniacze do mleka zapewniają najlepszy poziom spienienia mleka. Są też bardzo wygodne i proste w użytkowaniu oraz najbardziej wydajne - w naszej ofercie znajdą Państwo spieniacze elektryczne o pojemności 240 lub 300 ml. Z elektrycznym spieniaczem do mleka można stworzyć pyszne napoje - cappuccino, gorącą czekoladę, cafe latte, czy po prostu spienić mleko lub je podgrzać.

prawy Baner