• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 22,95kg

Cena

Cena

  • 75,00 zł - 99 999,00 zł

Lewy baner

Ekspresy do kawy

Aktywne filtry

Kawa to napój chętnie widziany już z samego rana, ponieważ dodaje energii i pobudza do działania. W ciągu dnia jest bardzo miłą odskocznią od obowiązków zawodowych i domowych. Dlatego tak chętnie umawiamy się na kawę z przyjaciółką do kawiarni, pijemy ją w towarzystwie rodziców po obiedzie lub delektujemy się nią na randce w towarzystwie ulubionych lodów. Wypicie najlepszej jakościowo kawy możliwe jest dzięki wykorzystaniu urządzenia, jakim jest ekspres profesjonalny.

Ekspresy do kawy to podstawowe elementy wyposażenia każdej kawiarni, pubu, baru, restauracji czy hotelu. I najlepiej jest, gdy to jest najlepszej jakości sprzęt, ponieważ tylko wtedy można serwować gościom wyjątkowej jakości napój. Dobra kawa świadczy o wysokim poziomie usług i przyciąga gości do lokalu gastronomicznego. Na rynku istnieje bardzo duży wybór urządzeń tego typu, zaś ich wybór zależy od zapotrzebowania lokalu i stopnia natężenia ruchu.

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele różnorodnych modeli, zarówno ekspres do kawy do hotelu, jak i przeznaczonych do biur, małej i dużej gastronomii. Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne ekspresy do kawy znanych i cenionych marek, w tym ekspresy Saeco i Nivona. Ekspres od tych marek to profesjonalne, najlepszej jakości urządzenia, które cechują się nowoczesnym designem, solidnym wykonaniem, komfortem użytkowania i łatwością czyszczenia i konserwacji.

Prezentowane modele służą do przygotowania różnych napojów kawowych, nawet takich, których skład oparty jest na świeżym mleku. Mogą być atrakcyjnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia lokalów gastronomicznych, ale doskonale się sprawdzą także do użytku domowego. Najwyższa jakość komponentów użytych do produkcji, duża wydajność, komfort użytkowania i korzystna cena to okazja, której nie można przegapić.

prawy Baner