• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Ekspresy automatyczne

Aktywne filtry

Kawę można przyrządzać na wiele sposobów i w każdym wariancie jest pyszna i wyjątkowa. Aby przygotować wspaniałą kawę, taką jak z włoskiej kawiarni, wystarczy zaopatrzyć się nowoczesne i niezwykle funkcjonalne urządzenie, a jest nim ekspres automatyczny. Dzięki niemu można przygotować aromatyczną czarną lub kawy na bazie mleka.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości ekspresy automatyczne, które dedykowane są biurom i małej gastronomii, świetnie sprawdzą się także do użytku domowego. To urządzenia bardzo wysokiej jakości, elegancie i nowoczesne. Ponadto są proste i wygodne w obsłudze oraz w konserwacji.

Profesjonalne ekspresy automatyczne to intuicyjna koncepcja obsługi, dzięki której przygotujesz pyszną, aromatyczną kawę w kilka chwil. Szeroka oferta produktów obejmuje urządzenia, które różnią się wyglądem oraz posiadają różne udogodnienia i funkcje, takie jak młynek, spieniacz mleka do przygotowania latte lub cappuccino, automatyczne dozowanie kawy lub wody. Wszystkie oferowane ekspresy to nowoczesne modele, które posiadają bardzo wiele zalet.

prawy Baner