• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Ekspresy ciśnieniowe

Aktywne filtry

Inwestowanie w dobry ekspres do kawy popłaca - wiedzą o tym zawodowi bariści oraz amatorzy aromatycznej kawy, którzy nie uznają półśrodków. Polecane przez nas urządzenia ciśnieniowe do przyrządzania kawy sprawdzą się znakomicie w kawiarniach oraz wszędzie tam, gdzie nie brakuje miłośników kofeinowego napoju.

Profesjonalny sprzęt dla baristów i miłośników kofeiny

Jako miłośnicy dobrej kawy zebraliśmy w naszym sklepie online produkty od renomowanych i cenionych producentów ekspresów ciśnieniowych takich jak: Saeco Aulika, Nivona, La Marzocco, Domobar, Melitta czy Gaggia. Zaufaliśmy markom, które słyną z miłości do kawy i wiedzą, jak sprawić, żeby smakowała najlepiej. Decydując się na jeden z polecanych przez nas modeli ekspresu ciśnieniowego będziecie mieć Państwo pewność, że przygotowany napój będzie aromatyczny, esencjonalny i będzie smakować dokładnie tak, jak sobie tego wymarzyliście. Chętnie pomożemy w doborze idealnego i profesjonalnego urządzenia do Państwa kuchni lub restauracji.

prawy Baner