• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Ekspresy kolbowe

Aktywne filtry

Ekspresy kolbowe mają zastosowanie w różnego rodzaju kawiarniach i innych punktach gastronomicznych, serwujących kawę. Przeważnie wykorzystuje się je do parzenia włoskiego Espresso. Takie ekspresy różnią się zdecydowanie od automatycznych, ponieważ w przypadku parzenia kawy w urządzeniu kolbowym mamy znaczący wpływ na wszystkie etapy parzenia. To my decydujemy jaki smak i aromat będzie miała nasza kawa.

W tej kategorii znajduje się wysokiej jakości produkt, a jest nim ekspres kolbowy. Nasz sklep oferuje szeroki wybór nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń, które różnią się parametrami technicznymi, wykorzystanymi materiałami i podzespołami. W zależności od modelu ekspres gastronomiczny wyposażony jest w młynek żarnowy, filtr do wody, dyszę spieniającą mleko, pompę wytwarzającą ciśnienie, praktyczny interfejs, pozwalający kontrolować temperaturę bojlera i dozowanie wody.

W ofercie naszego sklepu dostępny jest ekspres do kawy gastronomiczny, który jest nowoczesny, funkcjonalny, posiada atrakcyjny design, jest wydajny i ekonomiczny. Posiadamy modele przeznaczone zarówno do parzenia kawy przez doświadczonych baristów w profesjonalnej kawiarni, jak i do tworzenia pysznego espresso i kaw mlecznych w warunkach domowych.

prawy Baner