• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Lewy baner

Akcesoria

Aktywne filtry

Większość miłośników kawy zgodzi się z tym, że parzenie kawy to rytuał. Część kawoszy nie wyobraża sobie przyrządzania ulubionego napoju bez akcesoriów, które sprawią, że aromatyczna “mała czarna” będzie smakować jeszcze lepiej. Uwzględniliśmy te potrzeby w trakcie kompletowania asortymentu naszego sklepu, w którym - oprócz wyboru pysznych ziaren, znajdziecie także wiele przydanych i praktycznych produktów.

Kawiarki, zaparzacze, spienicze do mleka, dzbanki, kubki klasyczne i termiczne, młynki elektryczne i ręczne do mielenia ziaren – w naszym sklepie znajdziecie wszystko, czego będziecie potrzebować, żeby przygotować americano, delikatne caffe latte, klasyczne espresso czy cappuccino z pianką. Nie zapominamy także o czyszczeniu i pielęgnacji ekspresów do kawy - przygotowaliśmy wybór akcesoriów i środków do czyszczenia, które pomogą Ci w konserwacji urządzenia i utrzymaniu go w jak najlepszej kondycji. Odwiedź nasz dział z dodatkami i znajdź produkt, który uzupełni wyposażenie Twojej kuchni o sprzęt oraz akcesoria znakomitej jakości.

prawy Baner