• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Ekspresy przelewowe

Aktywne filtry

Ekspresy przelewowe do kawy to urządzenia, dzięki którym możemy przyrządzić większe ilości kawy i zawsze będzie to napój zaparzony w idealny sposób. Zaletą takiego sprzętu jest serwowanie kawy najwyższej jakości, ponieważ ekspres utrzymuje stałą temperaturę i przepływ wody. Dzięki filtrom kawa zyskuje na wyjątkowym smaku i aromacie.

Znajdziesz tu najwyższej jakości ekspresy przelewowe, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. W ofercie mamy modele, które zostały całkowicie wyprodukowane ręcznie, gdzie przygotowanie dzbanka kawy zajmie ci zaledwie parę minut, a także nowoczesny ekspres przelewowy z młynkiem do kawy, gdzie można regulować grubość mielenia, a także z funkcjami programowania godziny parzenia.

W naszej ofercie posiadamy nowocześnie zaprojektowane i funkcjonalne urządzenia, które idealnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i domowej kuchni. To wysokiej klasy urządzenia, które są wydajne, niezawodne i wygodne w obsłudze. Dzięki nim nie zaskoczy cię nawet większa liczba gości, bo kawę przygotujesz dla nich w kilka chwil.

prawy Baner