• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Lewy baner

Herbata

Aktywne filtry

Choć nasz sklep powstawał z myślą o miłośnikach kawy, to drobne urozmaicenie z innym napojem w ręku jest jak najbardziej wskazane. Spośród naszych klientów wielu, oprócz aromatycznego espresso czy klasycznej małej czarnej z mlekiem, sięga też często po herbatę. Jesteśmy na to przygotowani, dlatego od początku naszego istnienia, obok ziaren kawy, umożliwiamy klientom zaopatrzenie się w naszym w sklepie w herbaty liściaste oraz sypane. Earl Grey, Roiboos czy herbaty smakowe? Znajdziesz u nas dokładnie to, co sprawi, że będziesz mógł się zrelaksować w trakcie picia tego wyjątkowego napoju.

Zwyczaj picia herbaty sięga XVI wieku, kiedy to do Wielkiej Brytanii zaczęto sprowadzać do kraju aromatyczny susz z Chin i swoich nadmorskich kolonii. Picie herbaty szybko zyskało popularność i do dzisiaj stanowi jeden z częściej i chętniej pitych napojów na całym świecie. Hołdujemy tej tradycji poprzez dostarczanie naszym klientom znakomitej jakości mieszanki liściaste oraz sypane. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i rozsmakowania się w piciu znakomitych kompozycji smakowych na bazie herbaty.

prawy Baner