• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Herbata biała

Aktywne filtry

Herbata biała jest królową pośród herbat, ponieważ ma bardzo cenne właściwości. Powstaje z bardzo młodych pączków i listków, zbieranych z samego wierzchołka krzewu, a następnie poddawana jest procesowi suszenia. Ma najcenniejsze właściwości ze wszystkich herbat, dlatego jest towarem drogim i luksusowym.

W ofercie naszego sklepu znajduje się herbata biała, która jest niezwykle delikatna w smaku i aromacie. Oferujemy oryginalne kompozycje smakowe, subtelne słodkie i kwiatowe o lekkim aromacie drewna, bergamotki, a także mieszanki z dodatkiem jabłek, lukrecji, mango, kwiatów bzu i moreli.

Posiadamy herbaty zarówno sypane, jak i w piramidkach i torebkach, które mogą być zaparzane na gorąco, ale też być bazą do napojów przyrządzanych na zimno i podawanych z lodem.
Herbata biała to najwyższa jakość składników i bogactwo wielu substancji odżywczych i minerałów, które mają niezwykle dobroczynny wpływ na organizm. Delikatny, jasny kolor i subtelny smak czynią z niej najszlachetniejszy napar, uwielbiany przez koneserów.

prawy Baner