• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Herbata czarna

Aktywne filtry

Herbata czarna to bardzo popularny napój, który gości niemal w każdym domu. Jej picie wpływa bardzo korzystnie na organizm, ponieważ ma właściwości prozdrowotne. Zawiera duże ilości teiny o działaniu stymulującym, przeciwutleniacze chroniące przed zawałami serca, miażdżycą i nowotworami oraz flanowoidy, które przeciwdziałają zakrzepom krwi.

W ofercie naszego sklepu znajdują się herbaty, pochodzące z najlepszych plantacji na całym świecie. Znajdziesz tu organiczne, czarne herbaty typu Assam z nutami słodowo - miodowymi, klasyczne z domieszką wanilii i kakao czy mieszanki z dodatkiem aromatycznych ziół lub owoców. Odkryjesz smaki karmelowe, pomarańczy, herbatników, intensywne dymne czy soczyście owocowe aromaty, które zawiera oferowana przez nas herbata czarna.

Herbata czarna to produkt najwyższej jakości, który został poddany precyzyjnemu procesowi produkcji: więdnięcia, zwijania, fermentowania i suszenia. Dzięki temu oferowane napoje są nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Doskonałe z miodem, cytryną lub mlekiem, idealne na śniadanie i o każdej innej porze dnia.

prawy Baner