• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Matcha

Aktywne filtry

Herbata Matcha pochodzi z odległej Japonii i dopiero zyskuje na popularności w Polsce. Posiada ona specyficzną konsystencję, a mianowicie proszku. Mówi się, że jest to jedna z najzdrowszych herbat na świecie, przede wszystkim przez wysoką ilość antyoksydantów, czyli przeciwutleniaczy, które zapobiegają rozwojowi wielu chorób (m.in. serca, nadciśnienia, nowotworów). Posiada ona także dużą ilość kofeiny i pod tym względem może być substytutem kawy. Co ważne, Matcha posiada także niezwykle aromatyczny i słodki smak, od którego łatwo i warto się uzależnić!

Jeśli interesuje Państwa wysokiej jakości herbata Matcha - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze herbaty zostały starannie wyselekcjonowane, po to, by sięgnęli Państwo po najlepszy na rynku produkt. Wszystkie herbaty Matcha są szczelnie i solidnie opakowanie, dzięki czemu zachowują swój aromat i smak. Z pewnością codzienne picie tej zielonej herbaty, będzie miało bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie fizyczne i psychiczne. Warto zainwestować w swoje zdrowie - w rozwiązanie, które ma naprawdę korzystny wpływ na cały organizm, a kryje się w filiżance herbaty.

prawy Baner