• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Lewy baner

Kawa

Aktywne filtry

Prezentujemy Państwu znakomite gatunki i rodzaje kawy z całego świata. Egzotyczny i aromatyczny smak zapewni kawa z Afryki, która dzięki wzrostowi w wysokich temperaturach i pełnym słońcu charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i aromatem, cenionym przez kawoszy na całym świecie. Jest to między innymi kawa z Kenii, hodowana na wulkanicznych glebach obficie zraszanych tropikalnymi deszczami.


Także Ameryka Południowa może pochwalić się znakomitymi gatunkami ziaren. Zarówno kawa z Meksyku, jak i ta pochodząca z innych krajów tego kontynentu ceniona jest przez znawców. Istnieje wiele jej rodzajów i odmian, popularna jest zwłaszcza odmiana o delikatnym smaku i łagodnym aromacie. W naszej ofercie znajduje się także brazylijska kawa, czyli pochodząca od największego producenta na świcie. Bogactwo jej smaku i gatunków zawdzięczamy zlokalizowaniu upraw na niskiej wysokości, w przeciwieństwie do krajów Ameryki Środkowej. Jest to wyjątkowej jakości kawa Arabica, która trafiła na ten kontynent w czasach kolonialnych.

Dla poszukujących wyjątkowych doznań smakowych czeka w naszym sklepie doskonała kawa Lavazza, znana mieszanka kawy Arabica z robustą. To połączenie jest bardzo popularną i lubianą marką kawy w kraju swojego pochodzenie, czyli we Włoszech. Producent kawy Lavazza oferuje wiele odmian tego produktu, dlatego też każdy miłośnik ożywczego napoju znajdzie na naszej stronie swój ulubiony rodzaj i gatunek.

Osobom, które dbają o swoje zdrowie, z pewnością przypadnie do gustu kawa bezkofeinowa, jaką także prezentujemy na stronach naszego sklepu. Wszystkie nasze produkty oferowane są w atrakcyjnych cenach, a ich wysoka jakość oraz pochodzenie nie budzą żadnej wątpliwości.

prawy Baner