• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Lewy baner

Kawa mielona

Aktywne filtry

Kawa mielona to nie tylko klasyczna czarna o różnym stopniu smaku, ale całe bogactwo wspaniałych naparów o przepysznych kompozycjach, dających rozkosz podniebiu i zmysłom. Do takich oryginalnych i inspirujących kaw należą napoje marki Illy i Lavazza.

Znajdziesz tu wyśmienite kawy, które mają różne profile palenia i oparte zostały na najlepszych, naturalnych składnikach, zapewniających bogactwo smaku i aromatu. Kawa Illy mielona to najlepsze espresso o smakach takich jak orzechy, owoce, nuty drzewne, czekolada czy karmel. Bardzo aromatyczna z gęstą crema jest idealną propozycją dla wszystkich smakoszy, którzy kochają oryginalne i wyborne kompozycje smakowe.

Kawa Lavazza mielona to różne propozycje naszego sklepu. W ofercie posiadamy m.in. mieszanki Arabiki i Robusty o intensywnym smaku czekolady i z dużą zawartością kofeiny oraz 100 procent Arabiki o wyczuwalnej nucie czekolady i suszonych owoców. Kawa mielona doskonale nadaje się do zaparzania w tradycyjnych kawiarkach i ekspresach ciśnieniowych.

prawy Baner