• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.

Lewy baner

Kawa ziarnista

Aktywne filtry

Dobra kawa ziarnista powinna pochodzić z najlepszych plantacji i ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. W zależności od regionu świata, z którego pochodzi, może zawierać w sobie najróżniejsze bogactwo aromatów, od klasycznej nuty po owocowe, słodkie, a nawet kwiatowe smaki. Wybór kawy zależy od osobistych preferencji, a jej smak od sposobu palenia ziaren, który może być jasno, średnio lub ciemno palony. Bardzo ważny jest też sposób zaparzania i dobór ziaren kawy do metody zaparzania.

Kawa ziarnista do ekspresu powinna cechować się średnim i ciemnym profilem palenia. Dzięki temu wydobędzie się z niej najbardziej intensywny i wykwintny smak, który zawarty jest w ziarnach. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele różnorodnych gatunków kawy, które idealnie nadają się do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. Na szczególną uwagę zasługuje kawa ziarnista Lavazza, która pochodzi od najlepszego włoskiego producenta i znana jest smakoszom na całym świecie. Posiadamy w ofercie szeroki wybór tej kawy, zarówno kompozycje smakowe oparte na 100 procent dokładnie wyselekcjonowanych ziarnach Arabiki lub mieszanki Arabiki z Brazylii i afrykańskiej Robusty.

Dobra kawa do ekspresu to propozycje najróżniejszych, pysznych kompozycji smakowych, takich jak miód i prażony słód z nutami kwiatowo-owocowymi, delikatna słodycz czekolady, smak kwiatów i suszonych owoców lub gorzkiej czekolady i przypraw. Oferowane kawy polecane są do espresso, latte, cappuccino i innych kaw, w których do przyrządzenia wykorzystuje się mleko.
Nasz asortyment dostępny jest w różnych pojemnościach. Kawa ziarnista 1 kg to najbardziej ekonomiczny wybór, ponieważ starczy na dłużej, a cena jej jest wyjątkowo korzystna.

prawy Baner