• Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. Gwarancja satysfakcji - do 30 dni możesz zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny.
Melitta Avanza Szczotkowane aluminium - Ekspres ciśnieniowy

Melitta Avanza Szczotkowane aluminium - Ekspres ciśnieniowy

1 999,00 zł
Brutto
Ilość
Na stanie


Melitta Avanza Series 600 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy do użytku domowego. Wśród jego największych zalet można wymienić możliwość przygotowania kaw mlecznych, niewielkie wymiary oraz duże pojemności zbiornika na wodę i ziarno.

Avanza to jeden z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na rynku, który zachwyca swoją funkcjonalnością, cechami i wyglądem. Możesz wybrać między espresso, café crème, latte macchiato i cappuccino.

Melitta Avanza cechuje się niezwykłym designem i równie zachwycającymi funkcjami. Nowo opracowany panel sterowania ułatwia jego obsługę, młynek jest wyjątkowo cichy, a dzięki nowemu spieniaczowi Easy Cappuccinatore przygotowanie latte macchiato i cappuccino staje się prawdziwą przyjemnością.  Dysponując powiększonym pojemnikiem na wodę i pojemnikiem na ziarna, można z łatwością serwować przepyszną kawę i zaskakiwać nią gości. Idealny czas kontaktu wody z kawą jeszcze skuteczniej wydobywa z niej aromat, czego potwierdzeniem będzie każdy kolejny łyk kawy.
Melitta
0601020144
4 Przedmioty

Arkusz danych

Kolor
srebrny - szczotkowane aluminium
Wysokość
35,3 cm
Kod produktu
F27/0-100
Szerokość
20 cm
Głębokość
46 cm
Zastosowanie
dom
Zbiornik na kawę
250g
Rodzaj ekspresu
automatyczny
Zbiornik na wodę
1,5 l
Moc [W]
1450

Napisz swoją opinię

Melitta Avanza Szczotkowane aluminium - Ekspres ciśnieniowy

Napisz swoją opinię